M-VIT - formuła szczęśliwego psa

M-VIT to unikalna fizjologiczna substancja aktywna pochodzenia witaminowanego (jest pochodną witaminy PP), która działa wzmacniająco na mieszek włosowy. Poprawiając jego ukrwienie, pobudza wzrost włosa i jednocześnie hamuje nadmierne jego wypadanie. Dodatkowo działa łagodząco oraz chroni skórę przed podrażnieniami.  Przyspiesza regenerację naskórka i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Substancja ta została dokładnie przebadana i jest całkowicie bezpieczna dla Twojego czworonoga!

Dlaczego twój pies traci sierść?

Dlaczego twój pies traci sierść?

Nadmierne wypadanie sierści u psa może mieć wiele przyczyn – od licznych chorób przez alergię aż po źle zbilansowaną dietę czy stres. Sprawdź, jakie mogą być powody nadmiernej utraty sierści przez Twojego psa!
More
Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze produkty

More

M-VIT ma potwierdzoną badaniami skuteczność w odrastaniu sierści.

Unikalny składnik M-VIT jest obecny jedynie w linii preparatów weterynaryjnych VETOEMVIT.

Jego skuteczność w stymulowaniu odrastania sierści została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych. M-VIT indukuje fazę anagenu (intensywnego wzrostu włosa) i wydłuża czas jej trwania. Działa ochronnie na mieszek włosowy, obniżając stopień jego dystrofii. Przyspiesza odrost sierści i stymuluje szybszą regenerację mieszków włosowych oraz wejście w prawidłowy anagen.