M-VIT - formuła szczęśliwego psa

M-VIT to unikalna fizjologiczna substancja aktywna pochodzenia witaminowanego (jest pochodną witaminy PP), która działa wzmacniająco na mieszek włosowy. Poprawiając jego ukrwienie, pobudza wzrost włosa i jednocześnie hamuje nadmierne jego wypadanie. Dodatkowo działa łagodząco oraz chroni skórę przed podrażnieniami.  Przyspiesza regenerację naskórka i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Substancja ta została dokładnie przebadana i jest całkowicie bezpieczna dla Twojego czworonoga!

Dlaczego twój pies traci sierść?

Dlaczego twój pies traci sierść?

Nadmierne wypadanie sierści u psa może mieć wiele przyczyn – od licznych chorób przez alergię aż po źle zbilansowaną dietę czy stres. Sprawdź, jakie mogą być powody nadmiernej utraty sierści przez Twojego psa!
Czytaj więcej
Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze produkty

Czytaj więcej

M-VIT ma potwierdzoną badaniami skuteczność w odrastaniu sierści.

Unikalny składnik M-VIT jest obecny jedynie w linii preparatów weterynaryjnych VETOEMVIT.

Jego skuteczność w stymulowaniu odrastania sierści została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych. M-VIT indukuje fazę anagenu (intensywnego wzrostu włosa) i wydłuża czas jej trwania. Działa ochronnie na mieszek włosowy, obniżając stopień jego dystrofii. Przyspiesza odrost sierści i stymuluje szybszą regenerację mieszków włosowych oraz wejście w prawidłowy anagen.