czym jest M-VIT?

czym jest M-VIT?

Czytaj więcej
Poznaj nasze produkty

Poznaj nasze produkty

Czytaj więcej

O nas

VETOEMVIT to marka stworzona z pasji i miłości do zwierząt. Są wśród nas szczęśliwi posiadacze psów, dlatego doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Wiemy, jak uciążliwy potrafi być problem związany z nadmiernie wypadającą sierścią oraz wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii skórą. Jesteśmy przekonani, że każdy pies zasługuje na piękny, zdrowy wygląd, a tym samym na lśniącą i gęstą sierść.
Naszą misją jest zapewnienie psu tego, co najlepsze, dlatego tworzymy specjalistyczne preparaty, dobierając najwyższej jakości, łagodne dla skóry składniki, które gwarantują skuteczność działania i bezpieczeństwo podczas ich stosowania. Dbamy o najwyższe standardy na każdym etapie ich wytwarzania. Produkty powstają przy ścisłej współpracy z weterynarzami, biotechnologami i kosmetologami. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy nasze doświadczenie i najnowszą wiedzę z zakresu dermatologii. Oferujemy produkty, które wyróżniają się na rynku unikalnym składem. VETOEMVIT to marka oparta na innowacyjnej substancji aktywnej M-VIT, która wzmacnia mieszek włosowy i stymuluje odrastanie sierści.

VETOEMVIT wspiera weterynarzy, bo troska o piękną i zadbaną sierść Twojego psa jest dla nas najważniejsza.

Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, dlatego słuchamy weterynarzy i właścicieli psów, by móc doskonalić nasze produkty i zaspokajać pojawiające się potrzeby.

VETOEMVIT to najlepszy przyjaciel sierści Twojego psa.